• -50%

Je pre Vás umývanie nôh trápením kvôli bolesti chrbta z častého zohýbania sa? Pri umývaní nôh sa nemusíte zohýbať, posúvať ani stáť na jednej nohe. Neriskujte pády v sprche! Jednoduchým pohybom dnu a von sa noha nielen čistí ale aj masíruje. Nachádza sa na nej aj škrabka na päty, ktorá odstraňuje odumreté bunky pokožky.


Najjednoduchší spôsob, ako si vyčistiť nohy.
 Veľmi užitočná kefa na nohy EASY FEET je určená na umývanie nôh v sprche alebo vo vani. Uľahčuje umytie nôh zospodu, zvrchu ako aj medzi prstami bez nutnosti predklonenia. Tým zvyšuje bezpečnosť pri umývaní. Pomôcka je vybavená prísavkami, ktoré bránia aby sa pri používaní posunula.


Vyčistite si nohy a urobte masáž pohodlne bez ohýbania s viac ako 1000 štetinami- starú, odumretú a popraskanú kožu odstraňuje pemza na päte.

Vďaka prísavkám dokonale drží vo vani, na dlaždiciach a v sprchovacom kúte. Vhodná pre všetky vekové kategórie. Pre starších, ktorí ju určite ocenia, pretože sa nebudú musieť ohýbať a dokonca aj pre deti, ktoré pri nej zažijú veľa zábavy. Môžete im ju pripevniť napríklad na obkladačky nad vaňou. Doprajte si po únavnom dni blahodarný kúpeľ pre Vaše nohy!

Farba: modrá

Materiál: silikónový plast (vysoká kvalita)- 9 prísaviek pre zaistenie dokonalého pripojenia ku podlahe, alebo stene.

Upozornenie: Balenie obsahuje len jednu papučku.

15340
20 položky

Ostatné produkty

16 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: