Doručovanie objednávok

Kuriér UPS ( 3,49 € ) - Kuriér sa snaží pred doručením s vami skontaktovať a dohodnúť sa na presnom čase odovzdania balíčka. Pokiaľ vás nezastihne, zanechá vám odkaz a balíček sa pokusí doručiť opäť neskôr. Z tohto dôvodu je dôležité, aby ste v objednávkovom formulári zadali správne  telefónne číslo., na ktorom vás bude kuriér kontaktovať.

Po objednaní zásielku očakávajte približne o 1-2 pracovné dni

Ak vám zásielka nepríde do 3 pracovných dní od doručenia potvrdzujúceho emailu, kontaktujte nás prosím emailom na info@prekvapko.eu alebo telefonicky na 0951 587 578

Odkaz pre sledovanie zásielok : Kliknite sem


Slovenská POŠTA ( 4 € ) - Zásielka je doručená na poštu vo vašom meste alebo dedine ktorú si zvolíte. Balík na pošte ostáva 18 dní kde si ho môžete kedykoľvek vyzdvihnúť počas otváracích hodín vašej pošty. Nemusíte sa teda viazať na kuriéra.

Po objednaní zásielku očakávajte približne o 2-3 pracovné dni.

Ak vám zásielka nepríde do 3 pracovných dní od doručenia potvrdzujúceho emailu, kontaktujte nás prosím emailom na info@darcekovy-raj.sk alebo telefonicky na 0948 807 895

Odkaz pre sledovanie zásielok : Kliknite sem


Osobný odber ZÁSIELKOVŇA ( 2,99 € ) - Zásielku si vyzdvihnete v predajni jedného z našich viac ako 300 partnerov po celom Slovensku.


Po objednaní zásielku očakávajte na zvolenej prevádzke približne o 2-3 pracovné dni. Po odoslaní zásielky dostanete potvrdenie o odoslaní emailom a sms správou.

O prijatí zásielky na zvolenú pobočku budete informovaný sms správou s kódom pod ktorým si to vyzdvihnete. V prípade že sms nedostanete do 5 pracovných dní od odoslania nás prosím kontaktujte na zákazníckej linke 0951 587 578

Odkaz pre sledovanie zásielok : Kliknite sem

Zoznam pobočiek : Kliknite sem


Doprava zdarma

Všetky objednávky v celkovej hodnote nad 100,- € s DPH majú poštovné a balné zadarmo.


Dodacie lehoty


DODÁVKA TOVARU NASLEDUJÚCI DEŇ

Pri doručení objednávky do 12:00 hod. zabezpečíme dodávku tovaru v priebehu nasledujúceho dňa. V prípade víkendu expedujeme tovar prvý pracovný deň po víkende. 

Ak sa vyskytne položka, ktorú nevieme dodať v hore uvedených termínoch, budeme Vás informovať o možnom termíne dodávky. Pri platbe vopred, prevodným príkazom, posielame tovar po pripísaní čiastky na náš účet. 

Doručenie tovaru ktorý je VYPREDANÝ trvá od 2-14 pracovných dní. V prípade že tovar potrebujete v čo najskoršom čase tak sa prosím o dostupnosti informujte na zákazníckej linke 0951 587 578

 

Boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené.